2108/935
Gudmund Olsen (f. Frederiksberg 1913, d. Røsnæs 1985)
Komposition. Sign. Gudmund Olsen, 79, 282/300. Litografi i farver. Lysmål 46×67.
Dette emne handles i fuldmoms
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag