12125/147
Fire rammer af forsølvet og udskåret træ. 19–20 årh. 26×21–27,5×33. Fire raderinger medfølger. (4)
God aldersrelateret stand med brugsspor.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag