2437/939
Dansk møbeldesign
Cirkulært spisebord af palisander med udtræk og to tillægsplader, heraf en med sarg. H. 72. Diam./L. 112./208. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mindre ridser og mærker. Mindre mærker/afslag på kant.
Moderne kunst og design, 10. september 2024
Vurdering
Hammerslag
14 bud