1621/​1306

Hugo Boss

Bowler bag af cognacfarvet præget læder med to hanke, forgyldte beslag og lynlås, en ydre lomme med magnetlukning, en ydre sidelomme med lynlås, et stort rum, en indvendig lynlåslomme, to åbne inderlommer og med sort for med logo.

Original dustbag medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage.

Smykker, 25. maj 2016

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK
850 DKK
(Autobud) 800 DKK
800 DKK
750 DKK