1621/1306
Hugo Boss
Bowler bag af cognacfarvet præget læder med to hanke, forgyldte beslag og lynlås, en ydre lomme med magnetlukning, en ydre sidelomme med lynlås, et stort rum, en indvendig lynlåslomme, to åbne inderlommer og med sort for med logo.
Original dustbag medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker, 25. maj 2016
Vurdering
Hammerslag