2446/​1262

Louis Vuitton

Kuffert af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, kort hank, udtrækkeligt håndtag, en forlomme, et lynlås rum to indvendige lynlås lommer og mørkebrunt nylon for. Navneskilt og hængelås med nøgle medfølger. H. 48 x B. 37 x D. 18 cm. 2001.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage på læderbesætninger. Noget snavns på indvendige for. Navneskilt er stemplet med initialer JD. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hammerslag

3.400 DKK

3.400 DKK
3.200 DKK
3.000 DKK