2103/1174
Kamésmykkesæt af 14 kt. guld bestående af broche og et par øreclips hver prydet med udskåret kamé og talrige kulturperler. L. 3,5–4,5 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Smykker og Fashion, 20. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
24 bud