12137/​143

Engelsk banjobarometer i kasse af mahogni med termometer. Sign. F. Molton, St. Lawrence Steps, Norwich. 19. årh.s begyndelse. H. 92.

Dette emne handles i fuldmoms

Almindelige alderstegn. Kviksølvholdigt. Må ikke lægges ned. Bemærk venligst: Bruun Rasmussen indestår ikke for kviksølvstand og funktionsduelighed.

Kunst, antikviteter & design, 16. september 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag