2005/335
To par lysestager af messing, balusterformede stammer på kantede fodstykker. 18.-19. årh. H. 15 og 19. (4)
Let alders- og brugsslitage. Et fodstykke med mindre buler.
Ældre malerier, møbler og varia, 27. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud