12114/199
Orientalsk tæppe i Persisk Tabriz medaljondesign. Indien, 20. årh.s slutning. 400×310.
Næsten ikke brugt.
Kunst, antikviteter & design, 8. april 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud