2125/608
Le Corbusier, efter (f. Chaux-de-Fonds 1887, d. Roquebrune-Cap-Martin 1965)
Udstillingsplakat Nordjyllands Kunstmuseum. Tryksign. Le Corbusier 58. Litografisk tryk i farver. Lysmål 79×68.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud