2033/144
Musicerende kvinde. Sign. J.J. Salison?. Figur af brun- og grønpatineret bronze. H. 123.
Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. august 2020
Vurdering
Hammerslag