905/133
Flamsk maler, 17. årh.
Perspektivfantasi af et palads befolket med elegante personer og hunde. Usigneret. Olie på lærred. 125×222 cm.
Malerier og tegninger, 30. november 2021
Vurdering
Hammerslag