12108/265
Th. Nygaard (f. Odense 1892, d. 1973)
Gadeparti fra indre København. Sign. Th. Nygaard. Olie på lærred. Rammemål 73×87.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
20 bud