2226/9136
Rafael , efter, 19. årh.
“La Belle Jardinière”. Usigneret. Olie på lærred. 103×87.
Efter Rafaels original fra 1507–1508 på Louvre.
Afskalninger. Krakeleringer. Trænger til rensning. Retoucheringer. Lærredet bør strammes op.
Selected, 27. juni 2022
Vurdering
Hammerslag
23 bud