12116/205
Dansk maler, 20. årh.
Landskab. Sign. Ploug. Olie på lærred. Lysmål 60,5×70. Rammemål 61,5×72.
Nb. Tekst ændret.
Trykmærke på lærred i venstre hjørne.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud