12032/​193

Aage Bertelsen (f. Næstved 1873, d. København 1945)

Skovparti. Sign. Aage Bertelsen. Olie på lærred. 28×40.

Løs i ramme.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag