12032/193
Aage Bertelsen (f. Næstved 1873, d. København 1945)
Skovparti. Sign. Aage Bertelsen. Olie på lærred. 28×40.
Løs i ramme.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag