2413/9095
Et par store havevaser af sortmalet støbejern, på koniske sokler. 20. årh. H. 134. Diam. 62. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Vaserne har stået udendørs. General synlig patina overalt.
Selected – Collector's Choice, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag