2119/369
Kinesisk sidebord af sortlaseret elmetræ. 20. årh.s begyndelsee. H. 79. D. 50. L. 126.
Proveniens: Erik Brandt.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud