1838/1026
Simon Fellah, 20.-21. årh.
En figur ved en pyramide. Sign. på bagsiden S. Fellah 2003. Olie på lærred. 83×83.
Moderne kunst og design, 18. september 2018
Vurdering
Hammerslag