872/326
Signeret helsilke Qum tæppe, Persien. Klassisk havedesign. Signeret: Mehdialah Ghom. Ca. 1,44 mio. kn. pr. m2. 20. årh./21. årh. 414×295.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt carpets@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag