2423/208
“Rosenborg” rokokoform sukkerskrin af sterlingsølv, indvendig forgyldt. A. Michelsen, København 1927. Vægt 330 g. H. 10 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. juni 2024
Vurdering
Hammerslag