1950/5
Trearmet lysekrone af forgyldt bronze. Elektrisk. Rokokoform, 20. årh.s begyndelse. H. 70. Diam. 55.
Bemærk venligst: Bruun Rasmussen garanterer ikke for den elektriske installations funktionsduelighed.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag