12119/​74

Ubekendt fotograf: To originale s/h pressefotografier af Sir Winston Churchill i selskab med hhv. unavngiven kvinde og sit barnebarn. Bagsider med relaterede nyhedstelegrammer . Dateret 1964. Fotomål 20×26 og 21×15. Uindrammede. (2).

Håndteringsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

400 DKK

400 DKK