2443/1227
A. Michelsen (, København, 20. årh.s begyndelse)
Halskæde af sterlingsølv prydet med brunt porcelænsvedhæng fra Royal Copenhagen. L. inkl. vedhæng 84 cm.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 23. oktober 2024
Vurdering
Hammerslag