2109/​128

Et par lanterner af støbejern med inderskærm af farvet glas. 20. årh.s begyndelse. H. ekskl. ophæng 50. (2)

Fremtår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.150 DKK

1.150 DKK
1.100 DKK