2109/128
Et par lanterner af støbejern med inderskærm af farvet glas. 20. årh.s begyndelse. H. ekskl. ophæng 50. (2)
Fremtår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. marts 2021
Vurdering
Hammerslag