2425/832
Trine Hind (f. Brørup 1953)
“Éfterladt/Efterladenskab”, 2009. Sign. på bagsiden Tine Hind med titel og datering. Olie på lærred. 130×170. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 18. juni 2024
Vurdering
Hammerslag