2144/​648

Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)

Komposition. Usign. Litografisk tryk i farver. Lysmål 35×26.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Moderne kunst og design, 2. november 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag