2144/648
Marc Chagall (f. Vitebsk 1887, d. St. Paul de Vence 1985)
Komposition. Usign. Litografisk tryk i farver. Lysmål 35×26.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 2. november 2021
Vurdering
Hammerslag