2448/​269

Fransk spejl i ramme af sortmalet træ og gesso, udskåret med ornamentik og kvinde i relief. 20. årh.s begyndelse. H. 170. B. 58.

Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage. Ny bagbeklædning.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?