12044/109
To rivejern af messing. Det ene stemplet D & G samt kronet monogram for Frederik VII. Det andet stemplet L samt stempel for Flesborg. 19. årh. H. 34. B. 12. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud