2125/7075
Klæde af raffia. Madagascar 19. årh. 58×370.
Proveniens: Lau Sunde.
Tribal art, 27. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
Proveniens: Lau Sunde.
Tribal art, 27. juni 2021