2445/​844

Dansk møbeldesign

Kontorstol af mahogni, roterbart sæde betrukket med cognacfarvet læder. Udført og mærket hos Kvetny & Sønner.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Pletter på sædet.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

3.200 DKK

16 bud

34486 3.200 DKK
853301 (Autobud) 3.000 DKK
34486 3.000 DKK
853301 (Autobud) 2.700 DKK
34486 2.600 DKK
853301 (Autobud) 2.400 DKK
34486 2.300 DKK
853301 (Autobud) 2.100 DKK
34486 2.000 DKK
853301 (Autobud) 1.550 DKK
34486 1.500 DKK
853301 (Autobud) 1.200 DKK
34486 1.150 DKK
853301 1.100 DKK
34486 1.050 DKK
853301 1.000 DKK