1949/​409

Kaminur samt et par kandelabre af sort marmor og delvist forgyldt metal. Ca. 1900. H. 47–52. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Manglende glas. Pendul samt optræksnøgle medfølger.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. december 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

290 DKK

(Autobud) 290 DKK
280 DKK
(Autobud) 270 DKK
260 DKK
250 DKK