2439/1634
Et sæt på fire ampler af patineret bronze, monteret til el. Empire form, 20. årh. H. 80. Diam. 37. (4)
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Almindelig brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag