1804/1672
Fem mindre tupilakker af udskåret narhvalstand. Grønland. 20. årh. H. 5–6,5. (5)
Trommedanser med revne på bagsiden. Let gulnet.
Varia, 25. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
22 bud