2203/233
Svensk vippebord med rund plade af alrod på søjle og trepas fodstykke af sortmalet træ. 19. årh. H. 76. Diam. 89.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Let buet plade.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag