12124/​78

En samling franske/italienske rammer. Udskåret træ med forgyldning/forsølvning. 17×13,5–38×30. (5)

Minimale brugsspor. Enkelte skrammer.

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag

700 DKK

700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK