12124/78
En samling franske/italienske rammer. Udskåret træ med forgyldning/forsølvning. 17×13,5–38×30. (5)
Minimale brugsspor. Enkelte skrammer.
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Hammerslag