12124/​9

Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)

Komposition. Sign. HE. Oliekridt på papir. Lysmål 46×39. Indrammet.

Sælger oplyser

Patina på rammen.

Intet eftersyn på Direkte Auktion

Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021

Vur­dering

1.200 kr

Dette emne er udgået

273374 700 kr
898215 650 kr
913869 600 kr