12124/9
Helge Ernst (f. København 1916, d. Grevinge 1991)
Komposition. Sign. HE. Oliekridt på papir. Lysmål 46×39. Indrammet.
Patina på rammen.
Fra
Direkte
Kunst, antikviteter & design, 17. juni 2021
Vurdering
Dette emne er udgået