2114/215
Et par Louis XVI form stager af forgyldt bronze, balusterformede stammer på runde, hvælvede fodstykker. 19. årh.s slutning. H. 26 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. april 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud