1343/1233
Michaela Frey smykkesæt bestående af halssmykke, armring og øreclips af forgyldt metal dekoreret med emalje. Diam. ca. 6 cm. L. 2,5 og 44 cm. (4)
Original æske medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 23. oktober 2013
Vurdering
Hammerslag