2434/680
Anne Margrethe Grosell (f. Frederiksberg 1909, d. 1999)
Interiør med to børn ved et fuglebur. Usign. Olie på lærred. 78×66.
Behov for rensning. Krakeleringer. Mindre afskalninger.
Moderne kunst og design, 20. august 2024
Vurdering
Hammerslag