2427/​74

Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med rocailler, vase og bladværk. 18. årh. H. 78. B. 36.

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

827260 3.000 DKK