11950/10
Lavt Kangbord af sortlakeret træ med fletværk. Kina, 20. årh. H. 38. L. 180. B. 130.
Fremstår med alders- og brugsslitage; ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag