2434/​721

Italiensk design

Kuppelformet loftlampe af stribet hvidt og lilla glas, underfang af hvidt glas. Monteret med messingsbeslag. H. 16. Diam. 34,5.

Almindelig brugs- og alderspatina, herunder ridser og mærker. En af to fatninger til glødpære mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Lyngby
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?