2014/140
Heinz Schmidt-Rom (f. 1877, d. 1956)
Câmara de Lobos, Madeira. Sign. Schmidt-Rom. Olie på lærred. 73×101.
Retoucheringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag