Foto endnu ikke klar
888/174
French régence spejl, af udskåret og forgyldt træ og gesso, gennembrudt top prydet med blomster, rocailler og ornamentik. 18. årh.s første halvde H. 121. B. 64
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 18. september 2019
Vurdering
Hammerslag