12142/154
Nasjonalgalleriet (red.): Norsk Kunstnerleksikon I-IV. Oslo: Universitetsforlaget 1982–1986. 4to. 851+1046+632+603 sider. Forlagsbind. (4)
Sælger oplyser: Enkelte brugsspor. Gennemgående pænt sæt. Mangler de orig. smudsomslag.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
36 bud