2436/​270

Tre russiske rejseikoner, heraf ét fragment, af bronze og én dekoreret med emalje. 19. årh. H. fra 12 cm. til 18 cm. (3)

Mindre alders- og brugsslitage. Fragmentet med slibespor i siderne.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag