12118/275
Japansk mixed metal vase dekoreret med Fujiyama. Sign. Taisho 1912–1926. H. 21.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag