2448/50
Ovalt bord af mahogni, dekoreret med intarsia, kehlet kant, opsat på fødder af messing. Regency form. Cirka 1900. H. 67. B. 48. L. 71.
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag